Vyberte stránku

Druhy masáží

Nabízím širokou škálu masáží pro různé účely. Masáže pro relaxaci, masáže, které Vám uleví od bolestí,  masáže detoxikační, nebo zkrášlující. Každá z masáží může být přizpůsobena Vašim požadavkům. Techniky můžeme kombinovat, čas přizpůsobíme Vašim potřebám.

Vyberete si z nabídky

Rekondiční a regenerační masáže

Masáže pro regeneraci, relaxaci a povzbuzení vašeho těla.

Zobrazit více

Másáž lávovými kameny

Nádherná a uvolňující masáž pro vaši relaxaci.

Zobrazit více

Manuální lymfodrenáž

Velmi jemná masážní technika pro ozdravení vašeho těla.

Zobrazit více

Intuitivní masáž

Kombinace více technik. Je prováděna tak, aby vám co nejvíce ulevila od bolesti a únavy.

Zobrazit více

Lifting obličeje a dekoltu

Metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem.

Zobrazit více

Masáž plosek nohou

Masáž stimulací tlakových bodů na ploskách nohou pro harmonizaci Vašeho těla i mysli.

Zobrazit více

Baňkování

Prasatrá metoda na detoxikaci těla pomocí baňek.

Zobrazit více

Prodej dárkových poukazů

Pořiďte svým blízkým dárkový poukaz na masáže.

Zobrazit více

Rekondiční a regenerační masáže

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v krční, hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla, jednostrannou fyzickou zátěží a nesprávným nošením břemen.

Masáž zad a šíje odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. U masáže zad vychutnáme uvolnění a pozitivní naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. Masáž zad a šíje uvolňuje napětí i v dolní části zad, bederní oblasti. U masáže zad a šíje se provádějí vydatnější a tvrdší hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem.

Kombinovaná masáž je potom zaměřena vždy na několik různých částí těla, nejen záda, ale i například ruce nebo nohy. Celotělová masáže je potom dalším rozšířením těchto technik na celé vaše tělo.

Masáž lávovými kameny

Horké kameny ulehčuji chronické bolesti v zádech a šíji, pomáhají k relaxaci svalů a odvodu toxinů, zklidňuji stres a  hypertonus.

Čím déle trvá přenos tepla z kamenu do těla, tím hlouběji proniká teplo do svalové tkáně. Teplo může proniknout až do hloubky 4 cm. Na místní úrovni se pozoruje zvýšení krevního tlaku v kapilárách, který přispívá k přítoku krve v zónách stagnace. Metabolismus se urychluje o 10-15%. Použiti teplých kamenů má pozitivní vliv na organismus, jeho stimulaci a detoxikaci. Díky účinkům zlepšení mikrocirkulace a obohacení kyslíkem se zvyšuje metabolická aktivita buněk, což vede k odtoku nahromaděné strusky v krvi a lymfatickém systému. Příjemným bonusem je i zeštíhlující efekt.

Kameny jsou sice horké, ale nemusíme se obávat, že by nás popálily. První, kdo je bere do svých citlivých rukou jsem já, masérka :-). Zpočátku, když je ještě velký teplotní rozdíl mezi chladnou pokožkou a kameny, můžeme mít pocit, že jsou dost horké. Po chvilce se však teplota těla zvýší a masáž je neuvěřitelně příjemná a hřejivá.

Kombinovaná masáž je potom zaměřena vždy na několik různých částí těla, nejen záda, ale i například ruce nebo nohy. Celotělová masáže je potom dalším rozšířením těchto technik na celé vaše tělo.

Manuální lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž je jemná masérská technika. Není bolestivá, hmaty připomínají pohlazení. Má silný analgetický, spasmolytický a sedativní účinek, tedy zmírňuje bolest, napětí a nervozitu. Působí přímo na lymfatický systém, jehož 80% se nachází v podkoží. Lymfatický systém hraje nezastupitelnou roli v imunitě a očistě organismu. Lymfodrenáž rozproudí mízu (lymfu), což vede k vyplavení a vyloučení odpadních a toxických látek z těla a k nastartování metabolismu. V lymfatických uzlinách dochází ke zničení zárodků nemocí a zdraví škodlivých látek. Zároveň se v nich tvoří lymfocyty, které zajišťují obranyschopnost organismu. Lymfa, která z uzliny vychází, obsahuje vždy více lymfocytů, než lymfa, která je do uzliny přiváděna. V praxi je proto lymfodrenáž využívána k posílení imunity, zlepšení zdravotního stavu, urychlení hojení, celkové očistě organismu a k podpoře zdravého hubnutí. Zároveň je silně relaxační. Svým očistným působením lymfodrenáž pomáhá ke krásnější pokožce, zlepšuje akné, strie a celulitidu. Není omezena věkem, je teda vhodná i pro často nemocné děti.

Manuální lymfodrenáž je orientována především na povrchové lymfatické řečiště a užívá velmi jemný, plynule odstupňovaný pracovní tlak. Přístrojová lymfodrenáž nikdy nemůže plnohodnotně nahradit lymfodrenáž manuální, měla by být pouze jejím doplňkem. Bez předchozího, alespoň základního manuálního ošetření lymfatického řečiště a regionálních lymfatických uzlin dochází k „zahlcení“ lymfatického systému s možným následkem dalšího zpomalení toku lymfy.

Intuitivní masáž

Tato speciální masáž se skládá z kombinace více technik a je prováděna tak, aby vám co nejvíce ulevila od bolesti a únavy. Je vždy prováděna podle vašich okamžitých potřeb, kdy se zaměřím na nejvíce „postižená“ místa vašeho těla. Proto se nazývá masáží intuitivní. Kombinuji při ní klasické masážní techniky s lávovými kameny, baňkami, atd.

Lifting obličeje a dekoltu

Vyhlazovací masáž obličeje je manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Nabízím vám velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže. Tento účinek lze ještě zvýšit při kombinaci masáže s kvalitní kosmetikou.

Liftingová masáž se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Tato masáž zpomaluje stárnutí pleti (předchází tak vzniku vrásek a pokud vrásky již vznikly, způsobuje jejich zmírnění). Liftingová masáž dále podporuje regeneraci, snižuje napětí v obličeji, zvyšuje pružnost pokožky. Jako každá masáž má pozitivní vliv i na naši psychiku. Dopřejte své pleti pocit svěžesti alespoň 1 x měsíčně.

Masáž plosek nohou

Masáž plosek nohou vám pomůže pomocí stimulace tlakových bodů uvolnit a harmonizovat tělesné i psychické procesy ve vašem těle.

Baňkování

Při baňkování se vytváří podtlak v nádobě, která je přiložena k tělu. Za jejich pomoci je z těla „vytaženo vše špatné“, masáž má detoxikační účinky.

Nejčastější použití baněk je pro odstranění bolesti zad, ale osvědčují se i při léčbě migrény, hypertenze, zažívacích problémů, dny, žlučníkových potíží nebo při bolestivé menstruaci… 

Prodej dárkových poukazů

Dopřejte svým přátelům a rodině libovolnou ze služeb nabízených v mém salónku. Dárkový poukaz je ideální dárek k vánocům, narozeninám, či dalším výročím a životním jubileím.

Ceny poukazů jsou individuální. Voucher vystavíme na konkrétní částku, tak obdarovaný může sám nakombinovat masáže dle svých představ.

Naplánujte si schůzku

Všechny návštěvy probíhají na základě předchozí objednávky. Termíny si domluvíme podle druhu masáže. 

Neváhejte mě kontatkovat telefonicky nebo emailem.